poniedziałek, 13 sierpnia 2012

Zazen z udziałem Sthamana Marka Prejznera, 18 sierpnia 2012


Śląska Szkoła Zen serdecznie zaprasza na sobotnie zazen z udziałem nauczyciela zen Sthamana Marka Prejznera, które odbędzie się w katowickiej siedzibie Śląskiego Towarzystwa Buddyjskiego 18 sierpnia w godz. 9:30-17:00. 

Adres: ul. 3 Maja 38/23 (domofon za sklepem płytowym, 3 piętro)

Osoby zainteresowane udziałem prosimy zgłaszać się pod adres slaskaszkolazen@gmail.com  do 17 sierpnia. Proszę zaznaczyć czy chodzi o udział w całym zazen, czy jego części. W trakcie praktyki Nauczyciel wygłosi mowę Dharmy oraz będzie możliwość osobistej rozmowy z Nauczycielem - dokusan. Przewidziany jest także lekki posiłek.
Sugerowana darowizna za zazen dla osób nieopłacających miesięcznej składki na zendo to 30 zł. Dodatkowo osoby, które są w stanie pokryć częściowy zwrot kosztu biletu Sthamana mogą zrobić to niezależnie od opłaty za zazen. 

To zazen będzie o tyle wyjątkowe, że rozpocznie się od ceremonii pośmiertnej w intencji naszej zmarłej koleżanki, Danki.

Prosimy Was o przybycie ok. godz. 9:10 byśmy mogli zacząć punktualnie. Mamy gorącą prośbę: powiadomcie osoby, które mogłyby być zainteresowane praktyką!


Pozdrawiamy i zapraszamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz