czwartek, 8 listopada 2012

Zaproszenie na zazenkai w Będzinie, 25 listopada 2012

Śląska Szkoła Zen serdecznie zaprasza na niedzielne zazen z udziałem nauczyciela zen Sthamana Marka Prejznera, które odbędzie się w Będzinie, 25 listopada w godzinach 10.00-17.00 Osoby zainteresowane udziałem prosimy zgłaszać się pod adres slaskaszkolazen@gmail.com do 24 listopada. Proszę zaznaczyć czy chodzi o udział w całym zazen, czy jego części. W trakcie praktyki Nauczyciel wygłosi mowę Dharmy oraz będzie możliwość osobistej rozmowy z Nauczycielem - dokusan. Przewidziany jest także lekki posiłek.

Sugerowana darowizna za zazen dla osób nieopłacających miesięcznej składki na zendo to 30 zł. Dodatkowo osoby, które są w stanie pokryć częściowy zwrot kosztu biletu Sthamana mogą zrobić to niezależnie od opłaty za zazen.


Prosimy Was o przybycie ok. godz. 9:45 byśmy mogli zacząć punktualnie. Mamy gorącą prośbę: powiadomcie osoby, które mogłyby być zainteresowane praktyką!

Adres: Będzin ul. Modrzejowska 27 ( 1 piętro, pomieszczenie ośrodka "Kompas")

Mapka z dojazdem: http://www.psychokompas.pl/dojazd.html

W odległości 10-15 min. piechotą od Ośrodka znajduje się dworzec PKP Będzin-Miasto (uwaga: przystanki Będzin i Będzin-Miasto to nie to samo)

Kontakt w sprawie warunków organizacyjnych, dojazdu do Ośrodka: Leszek, tel.504-25-60-10


Pozdrawiamy i zapraszamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz